General information

2021-10-03
Spread the love

Komitet Organizacyjny ma przyjemność gościć Federacje Narodowe na Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie 2020, Poznań, Polska. Zadbamy o to, aby pobyt w Poznaniu był udany. Przygotowaliśmy ofertę hoteli najwyższej jakości. Możesz wybrać jeden z hoteli wymienionych w menu hoteli. Podane ceny obejmują pobyt w hotelu z pełnym wyżywieniem (z obiadem na miejscu) oraz transport z lotniska/dworca do hotelu iz powrotem oraz transfer busem na trasie hotel – obiekt.

Informacje dotyczące wymogów wizowych można znaleźć na stronie: http://www.msz.gov.pl/en/travel_to_poland/entering_poland/

Kraje europejskie z Federacjami Wioślarskimi, które wymagały wizy krótkoterminowej (Schengen), to: Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Gruzja, Kazachstan, Mołdawia, Rosja, Turcja i Ukraina.

Transport

Pomiędzy oficjalnymi hotelami a miejscem regat będzie kursować autobus wahadłowy. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc parkingowych dostępnych na terenie obiektu, drużyny nie będą mogły korzystać z własnych pojazdów transportowych w celu dojazdu na miejsce (dopuszcza się tylko 1 samochód na drużynę), dlatego powinny korzystać z oficjalnej usługi transportowej zapewnianej przez Komitet Organizacyjny. Oficjalny serwis transportowy będzie działał od 8 do 11 października. Transport przed tymi terminami jest dostępny na życzenie.

Usługi gastronomiczne

Organizacja posiłków dla zespołów: Stawka dzienna za osobę dotyczy pełnego wyżywienia i obejmuje śniadanie, obiad na miejscu lub w hotelu oraz kolację w hotelu. Obiady serwowane są z reguły na miejscu, ale drużyny mogą je zmienić na hotel za powiadomieniem do godziny 12.00. dzień wcześniej. Przykładowo: jeśli drużyna chce zjeść obiad w hotelu w sobotę Kierownik Zespołu musi poinformować OC o liczbie obiadów w hotelu do godziny 12.00. w piątek.