Bitcoin Revolution Review 2021 – Czy jest to rozwiązanie dla handlowców kryptowalut?

2021-10-07
Spread the love

Krótka informacja:

Dzięki wykorzystaniu oprogramowania handlowego, wyspecjalizowane w tej dziedzinie fundusze hedgingowe mogą zarabiać pieniądze szybciej niż inni uczestnicy rynku. Na szczęście firmy te nie mają monopolu na handel automatyczny, ponieważ dostępne są również rozwiązania dla traderów detalicznych.

Tak jest w przypadku Bitcoin Revolution, który jest autotraderem specjalizującym się w rynku kryptowalut, ale umożliwiającym również handel na rynku Forex i indeksach. Program jest w stanie analizować wykresy rynku kryptowalut i dokonywać zleceń, dzięki czemu jego użytkownicy mogą czerpać zyski z oferowanych przez niego narzędzi.

Jednak Bitcoin Revolution kryje w sobie wiele tajemnic, na przykład na temat tego, jak działa i jakich niezarejestrowanych brokerów poleca. Dlatego też oferujemy innych brokerów jako alternatywne, bezpieczniejsze rozwiązanie, które pozwala na handel Bitcoin i innymi kryptowalutami w sposób zautomatyzowany.

bitcoin revolution screen

Zalety Bitcoin Revolution

  • Handel automatyczny
  • Dostępność na wszystkich urządzeniach
  • Handel kryptowalutami, walutami, akcjami, indeksami i towarami.

Wady Bitcoin Revolution

  • Nieuregulowana działalność gospodarcza
  • Przekierowania do nieobjętych regulacją brokerów
  • Brak szczegółów na temat działania oprogramowania
  • Dostępność tylko platform internetowych

Jak działa Bitcoin Revolution?

Bitcoin Revolution to system, który oferuje zautomatyzowany handel za pomocą oprogramowania. Algorytmy transakcyjne nie są nowością na rynkach finansowych i są stosowane od czasu, gdy komputery stały się wystarczająco wydajne.

Niestety, Bitcoin Revolution nie opisał, jak działa jego program. Aby zrozumieć, jak działa to narzędzie, porozmawiajmy trochę o handlu algorytmicznym.

Jak algorytmy pomagają inwestorom?

Bardzo często algorytmy wykonują taką samą analizę techniczną jak traderzy: szukają wzorców, śledzą punkty pivot i używają wskaźników technicznych. Ostatnio, dzięki postępowi w sztucznej inteligencji, programy transakcyjne mogą analizować artykuły informacyjne i posty w mediach społecznościowych, aby wysyłać sygnały transakcyjne.

Oprogramowanie i algorytmy mają przewagę nad ludzkimi traderami ze względu na ich szybkość. Biorąc pod uwagę wiele transakcji, ta zaleta jest wzmocniona w celu poprawy wydajności.

Jak Bitcoin Revolution realizuje zlecenia?

Jak wspomniano, usługa ta obejmuje tylko oprogramowanie handlowe, więc potrzebujesz brokera do wykonania sygnałów generowanych przez oprogramowanie. Z tego powodu, Bitcoin Revolution współpracuje z wieloma brokerami online. To właśnie tutaj otrzymywane są ceny rynkowe, a zlecenia realizowane są po najlepszych cenach.

Dlatego powinieneś wiedzieć, że będziesz musiał utworzyć 2 konta: jedno na Bitcoin Revolution i drugie na platformie brokera partnerskiego Bitcoin Revolution. Przydzielanie brokerów odbywa się w sposób losowy.

Jak handlować z Bitcoin Revolution?

Możesz handlować samodzielnie lub z pomocą oprogramowania Bitcoin Revolution. Handel manualny może być brany pod uwagę przez doświadczonych traderów, którzy wolą mieć pełną kontrolę nad swoimi transakcjami, ale w ten sposób rezygnują z korzyści płynących z handlu algorytmicznego.

Można również zdecydować się na Bitcoin Revolution w handlu automatycznym, w którym Twoje transakcje będą przetwarzane automatycznie przez oprogramowanie. W tym celu wystarczy zalogować się na swoje konto u brokera i sparować je z oprogramowaniem handlowym, aby sygnały były realizowane tak, jak są odbierane.

Kluczowe cechy Bitcoin Revolution

bitcoin_revolution

Bitcoin Revolution ma kilka cech, które są warte podkreślenia.

Niskie koszty

Największym wyzwaniem, przed którym staje wielu traderów podczas handlu na rynkach finansowych, są prowizje pobierane przez brokerów. Mają one postać prowizji, spreadów, opłat za utrzymanie itp. Fundusze hedgingowe, na przykład, pobierają zazwyczaj 20% prowizji od wszystkich osiągniętych zysków oraz stałą 2% prowizję od zainwestowanego kapitału.

Na Bitcoin Revolution płacisz tylko 2% prowizji, tylko od zysku, który robisz, a nie od całego kapitału. To jest przystępna cena. Broker, z którego usług korzystasz, pobiera również opłatę za spread. Ale ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że ogólne prowizje są niskie.

Handel automatyczny

Bardzo mały procent traderów na rynkach finansowych osiąga zyski. Dane firmy Idel z ESMA ujawniły, że średnio około 75% traderów traci pieniądze. Z drugiej strony, większość osiąga tylko niewielki zysk, niewystarczający, aby być godnym uwagi, podczas gdy bardzo niewielu osiąga dobre zyski.

Traderzy, którzy zdecydują się na Bitcoin Revolution, skorzystają z automatycznego handlu. Wszystko, co musisz zrobić, to dokonać wpłaty i skonfigurować oprogramowanie, aby wykonało najtrudniejszą pracę za Ciebie.